۵ ​دوره برتر دیانابول + دوره پاکسازی

۵ ​دوره برتر دیانابول + دوره پاکسازی

دوره دیانابول یکی از محبوب ترین پروتکل ها در بدنسازی است که برای کسانی که به دنبال حجم دادن به عضلات هستند ایده آل است.دیانابول (متان) خود را به عنوان محبوب ترین استروئید دوره حجم در جهان تثبیت کرده است.​​
دیانابول اولین بار در سال ۱۹۵۵ توسط دکتر جان زیگلر برای کمک به تیم المپیک آمریکا برای شکست شوروی ایجاد شد. اگرچه آمریکایی‌ها در مقابل دشمنان روسی خود کاملاً دست بالا را بدست نیاوردند اما دکتر زیگلر استروئیدی ساخت که ورزش و بدنسازی را برای همیشه تغییر داد.دیانابول اکنون آنقدر محبوب است که افراد مختلف در سالن بدنسازی احتمالاً آن را مصرف می کنند یا حداقل از آن استفاده کرده اند.
وقتی صحبت از ساخت مقادیر قابل توجهی عضله و قدرت می شود، استروئیدهای کمی می توانند با دیانابول رقابت کنند (به استثنای آنادرول). دیانابول یک استروئید خوراکی است که آن را به ترکیبی مورد علاقه در میان کسانی که برای تزریق منظم هیجان کمتری دارند تبدیل می کند.
در این مقاله ما دوزهای دقیق، مدت زمان دوره، گزینه های ترکیبی و توصیه های پاکسازی برای دیانابول را بیان میکنیم. این کار به افزایش مزایا کمک می کند و در عین حال اثرات مضر دیانابول را به حداقل می رساند.

دوره های فقط دیانابول:

یک دوره دیانابول به صورت تکی معمولاً پس از دوره مصرف تستوسترون یا آناوار توسط افراد انجام می شود. کاربرانی که خواهان دستاوردهای استثنایی در اولین دوره خود هستند ممکن است دیانابول را به تنهایی اجرا کنند. با این حال، تستوسترون انتخاب بهتری برای مبتدیانی است که به دنبال افزایش عضلات بزرگتر هستند. این به این دلیل است که تستوسترون به اندازه دیانابول به کبد فشار نمی آورد و سطح کلسترول را افزایش نمی دهد.
ورزشکارانی که برای اولین بار از دیانابول استفاده می کنند، احتمالاً افزایش قابل توجهی تا 13 کیلو در افزایش وزن را تجربه می کنند (در بهترین حالت) ، همراه با افزایش زیاد قدرت (انتظار +22 کیلو در لیفت ها).

دوره فقط دیانابول (برای مبتدیان)

این دوره برای اولین بار مصرف کنندگان استروئیدی که مشتاق به تجربه افزایش سریع عضله هستند، اما نمی خواهند تزریق کنند، مناسب است (بنابراین دیانابول را به تستوسترون ترجیح می دهند).
این دوزهای بسیار محافظه کارانه برای به حداقل رساندن عوارض جانبی هستند، اما از آنجایی که دیانابول یک استروئید قدرتمند است – مبتدیان هنوز هم می توانند با این دوز پایین به راحتی عضله و وزن کسب کنند.
دوره فقط دیانابول (برای مبتدیان)

دوره فقط دیانابول (برای مبتدیان)

دوره فقط دیانابول (برای افراد نیمه حرفه ‌ای)

این دوره، کامل کننده دوره فقط دیانابول (برای مبتدیان) است، یعنی ایده آل برای بدنسازانی که قبلاً دیانابول مصرف کرده اند. در این دوره از دوزهای کمی بالاتر استفاده می شود. در نتیجه، افزایش عضلات و قدرت بیشتر خواهد بود، در حالی که عوارض جانبی نیز بارزتر خواهد بود. پس از این دو دوره، اگر دیانابول به خوبی توسط مصرف کننده تحمل شود، کاربران می توانند با ۳۰ میلی گرم در روز شروع کنند تا به مزایای شگفت انگیز خود ادامه دهند.
کاربران پیشرفته‌ای که دیانابول و سایر استروئیدهای قدرتمند را مصرف کرده اند، ممکن است دوزهای بالاتر (تا ۵۰ میلی گرم در روز) را انتخاب کنند، در حالی که طول دوره را تا ۸ هفته افزایش دهند.
چنین دوره‌هایی توسط بدنسازانی انجام می‌شود که می‌خواهند تا حد امکان حجم بیشتری را جمع کنند – صرف نظر از هزینه‌ها و عوارض جانبی.
دوره فقط دیانابول (برای افراد نیمه حرفه ‌ای)

دوره فقط دیانابول (برای افراد نیمه حرفه ‌ای)

حمایت از کبد: (حین دوره)

1.مکمل TUDCA:

با توجه به اینکه دیانابول یک استروئید آلفا آلکیله c-17 است و توسط کبد متابولیزه می شود. باعث فشار قابل توجهی بر روی اندام کبد می شود. در اکثر کاربران، با توجه به خواص استثنایی خود درمانی کبد، این موضوع خطرناک نیست
بنابراین، اکثر کاربران متوجه خواهند شد که آنزیم های کبدی پس از دوره به سطح طبیعی خود باز می گردند، حتی بدون مصرف مکمل های حمایت کننده کبد!
با این حال، برخی از بدنسازان در مورد اثرات کبدی دیانابول محتاط هستند و سعی می کنند تا حد امکان آسیب کوتاه مدت را کاهش دهند. این مکمل، یک مکمل حمایت از کبد است که توسط بدنسازان برای به حداقل رساندن فشار کبد هنگام مصرف دیانابول استفاده می شود. TUDCA یک نمک طبیعی صفراوی است که با بهبود جریان صفرا به عملکرد کبد کمک می کند. TUDCA طبیعی موجود در کبد فقط در مقادیر کم وجود دارد، از این رو نیاز به مکمل اضافی وجود دارد.
در تحقیقات ، بیمارانی که 500 میلی گرم TUDCA در روز به مدت 3 ماه مصرف کردند، 44% و 49% کاهش در آنزیم های AST/ALT (که نشانگرهای استرس کبدی هستند) را تجربه کردند.

2.خار مریم:(حین دوره)

خار مریم یکی دیگر از مکمل های حمایت کننده کبد است که توسط بدنسازان استفاده می شود. خار مریم گیاهی حاوی سیلیمارین است، یک آنتی اکسیدان قوی که رادیکال های آزاد را در بدن کاهش می دهد و در عین حال کبد را سم زدایی می کند. اگرچه خار مریم اثرات محافظتی کبدی را در موش ها نشان داده است، تحقیقات بیشتری برای ایجاد موفقیت مشابه در انسان مورد نیاز است. بنابراین، TUDCA باید به عنوان یک مکمل برتر در نظر گرفته شود، و خار مریم یک پشتیبان (یا یک گزینه اضافی) است.

 پاکسازی (بعد دوره استروئیدی)

HCG – 2000 IU یک روز در میان به مدت 20 روز تجویز می شود
دیانابول باعث کاهش سطح تستوسترون درون زا می شود. این به دلیل وجود سطوح فوق‌العاده بالای تستوسترون اگزوژن است و بنابراین بیضه‌ها سیگنال توقف تولید طبیعی تستسترون را می‌دهند.
در نتیجه، هنگامی که یک فرد مصرف دیانابول را متوقف کند، سطح تستوسترون او نیز کاهش می یابد. این اثر می تواند باعث کاهش ایمنی، انرژی، میل جنسی، خلق و خو و عملکرد جنسی شود. همچنین سطوح پایین تستوسترون یک محیط کاتابولیک تری ایجاد می کند، به این معنی که شما ممکن است کمتر از سود حاصل از دوره خود را حفظ کنید.
یک پاکسازی موثر می تواند به کاهش این مشکلات و سرعت بخشیدن به بازیابی تولید تستوسترون طبیعی شما کمک کند.
هاش‌سی‌جی (گنادوتروپین جفتی انسان) یک داروی هورمونی است که توسط پزشکان برای درمان هیپوگنادیسم تجویز می شود – به بازیابی سطح تستوسترون و تعداد اسپرم مردان کمک می کند. در حالی که خطر ناباروری را کاهش می دهد.
 پاکسازی باید زمانی شروع شود که دیانابول به طور کامل از بدن خارج شود. شما می توانید با در نظرگرفتن حداکثر نیمه عمر دیانابول، پاکسازی را ۳۳ ساعت پس از آخرین دوز شروع کنید.

کنترل استروژن (بعد دوره استروئیدی)

نولوادکس ۱۰ تا ۳۰ میلی گرم در روز
یا
کلومید ۵۰ تا ۱۰۰ میلی گرم در روز
دیانابول یک استروئید آروماتاز است، به این معنی که می تواند باعث احتباس آب و نفخ شود. بنابراین، بسیاری از بدنسازان آن را در خارج از فصل کات استفاده میکنند.
دیانابول به دلیل آروماتاز (تبدیل تستوسترون به استروژن) باعث احتباس مایعات می شود . یکی دیگر از عوارض جانبی سطوح بالای استروژن، ژنیکوماستی است، یعنی تجمع در بافت سینه.
برای جلوگیری از خطر ژینو، بدنسازان معمولاً از یک مهارکننده آروماتاز یا یک SERM (تعدیل کننده انتخابی گیرنده استروژن) استفاده می کنند.
یک مهارکننده آروماتاز با مسدود کردن تبدیل تستوسترون به استروژن عمل می کند و در نتیجه عوارض جانبی استروژنی را کاهش می دهد. با این حال، مهارکننده های آروماتاز می توانند سطح کلسترول و فشار خون را افزایش دهند. و بنابراین برای مصرف در یک دوره، که در آن سطح فشار خون (احتمالاً بالا) است، بهینه نیست.
سرم ها ها به جای مسدود کردن تبدیل تستوسترون به استروژن، با مسدود کردن مستقیم سطوح استروژن در بافت پستان کار می کنند. به این ترتیب سطح استروژن به شدت کاهش نمی یابد و نمره کلسترول سالم تری حفظ می شود. در حالی که به طور قابل توجهی خطر ابتلا به ژنیکوماستی را کاهش می دهد. بنابراین، تاموکسیفن (نولوادکس) یا کلومیفن (کلوماید) می تواند برای مبارزه با این عارضه جانبی استفاده شود – بدون بدتر شدن نمره کلسترول .

کنترل فشار خون (حین دوره)

روغن ماهی – 3 گرم در روز
کسانی که دیانابول مصرف می کنند می توانند انتظار افزایش کلسترول LDL، کاهش کلسترول HDL و احتباس قابل توجه آب را داشته باشند. این سه عامل در کنار هم فشار خون را افزایش می دهد.
تحقیقات نشان داده است که ۳ گرم اسیدهای چرب امگا ۳ که هر روز به مدت ۸ هفته مصرف شود، می تواند فشار خون را به میزان قابل توجهی کاهش دهد (در مقایسه با گروه دارونما).
با این حال، روغن ماهی باید با احتیاط توسط افراد مستعد فشار خون پایین مصرف شود . زیرا می تواند این وضعیت را بدتر کند.

دوره دیانابول و دکا دورابولین

دکا یک استروئید عالی برای ترکیب با دیانابول است، زیرا یک تزریقی نسبتاً ملایم است که هیچ گونه سمیت اضافی برای کبد ایجاد نمی کند.
افزودن دکا دورابولین افزایش قدرت و سایز را بیشتر می‌کند که به قیمت کاهش سطح تستوسترون پس از دوره، احتباس آب اضافی و افزایش خطر ژنیکوماستی است.
این دوره یکی از بهترین ها برای دست نخورده نگه داشتن موهای شماست، با دیانابول و دکا که فقط اثرات آندروژنی خفیفی دارند (بنابراین سطح DHT بیش از حد افزایش نمی یابد).

دوره دیانابول و دکا (برای افراد نیمه حرفه‌ای)

این دوره برای افرادی طراحی شده است که قبلاً از استروئیدها از جمله دیانابول مصرف کرده باشند و آن را به خوبی تحمل میکنند.
گنجاندن دکا عوارض جانبی را به طور چشمگیری بیشتر نمی کند. با این حال، ممکن است یک پاکسازی تهاجمی تر برای بازگرداندن عملکرد جنسی و سطح تستوسترون مورد نیاز باشد.
دوره دیانابول و دکا (برای افراد نیمه حرفه‌ای)

دوره دیانابول و دکا (برای افراد نیمه حرفه‌ای)

کنترل پرولاکتین (حین دوره)

داستینکس 0.5 الی 1 میلی گرم در هفته
“دکا دیک” ممکن است در طول این دوره مشکل باشد. این به ناتوانی جنسی اشاره دارد که می تواند در مراحل اولیه دوره دکا رخ دهد. دلیل این امر دکا دورابولین است که به طور قابل توجهی پرولاکتین – یک هورمون پروتئینی – را افزایش می دهد.
متأسفانه، سطوح بالای پرولاکتین در جریان خون (هیپرپرولاکتینمی) می تواند باعث اختلال نعوظ، کاهش میل جنسی و ژنیکوماستی شود.
برای مبارزه با این عوارض جانبی نامطلوب در دوره دیانابول و دکا، کاربران ممکن است بخواهند با داستینکس (کابرگولین)، یک داروی آگونیست دوپامین که در درمان هیپرپرولاکتینمی استفاده می شود، مصرف کنند. اگر پزشک ببیند که سطح پرولاکتین شما بالاست، ممکن است داستینکس را برای شما تجویز کند. با این حال، بدنسازان معمولاً قبل از افزایش سطح پرولاکتین ، این دارو را از طریق بازار سیاه خریداری می کنند (و از ابتدای دوره دکا مصرف می کنند).
پزشکان معمولاً داستینکس را با دستورالعمل دوز 0.5 تا 1 میلی گرم در هفته تجویز می کنند. این دارو باید به مدت ۱۰ هفته در دوره دکا مصرف شود.

کنترل استروژن (حین دوره)

نولوادکس – 10 تا 30 میلی گرم در روز

حمایت از کبد (حین دوره)

TUDCA – 500 میلی گرم در روز

کنترل فشار خون (حین دوره)

روغن ماهی – 3 گرم در روز

 پاکسازی (بعد دوره استروئیدی)

hCG – 2000 IU یک روز در میان به مدت 20 روز تجویز می شود
کلوماید (کلومیفن) – 2 × 50 میلی گرم به مدت ۳۰ روز
در اینجا یک پاکسازی تهاجمی تر در مقایسه با دوره فقط دیانابول اتخاذ شده است.

دوره دیانابول و تستوسترون

توجه : این دوره برای مبتدیان نیست.
دکتر زیگلر دیانابول را ایجاد کرد، ترکیبی آنابولیک تر از تستوسترون – و کمتر آندروژنیک. بنابراین، مشکلات پروستات و همچنین ریزش مو و آکنه در دیانابول کمتر نگران کننده بودند.
دیانابول همچنین به دلیل رتبه آنابولیک بالاتر، برای عضله سازی قوی تر است.
با این حال، تستوسترون به عنوان یک عضله ساز بسیار قدرتمند باقی ماند و تقریباً به اندازه دیانابول عضله بدون چربی و قدرت اضافه می کند. بنابراین، هنگامی که این دو استروئید در کنار هم قرار می گیرند، کاربران می توانند انتظار داشته باشند که اندازه های باورنکردنی ایجاد کنند.
افزودن تستوسترون باعث تشدید سطح پایین تستوسترون پس از دوره می شود و در عین حال خطر ابتلا به ژنیکوماستی و احتباس آب را افزایش می دهد.
بنابراین، کنترل استروژن و یک پاکسازی پس از دوره دیانابول و تستسترون ضروری است، تا از پروفایل هورمونی بهینه اطمینان حاصل شود.
فشار خون نیز احتمالاً در این دوره به میزان قابل توجهی افزایش می یابد،که به دلیل افزایش سطح کلسترول LDL است. برای مبارزه با این عارضه، ایده خوبی است که سدیم را در رژیم غذایی خود محدود کنید، در حالی که تمرینات هوازی منظم (برای جریان خون بهینه) انجام می دهید. همچنین مصرف مکمل روغن ماهی (طبق معمول) توصیه می شود.
هر استر تستوسترون را می توان استفاده کرد. با این حال، دو نوع محبوب تر، تست سایپیونات و انانتات هستند. این به این دلیل است که این دو استر نسبتاً ارزان قیمت هستند و نیازی به تزریق مکرر ندارند (بدلیل نیمه عمر بلند).
دوره دیانابول و تستوسترون

دوره دیانابول و تستوسترون

حمایت از کبد (حین دوره)

TUDCA – 500 میلی گرم در روز

کنترل فشار خون (حین دوره)

روغن ماهی 3 گرم در روز

کنترل استروژن (حین دوره)

نولوادکس 30 میلی گرم در روز

پاکسازی (بعد دوره استروئیدی)

کلوماید x 100 mg به مدت 30 روز
HCG – 2000 IU یک روز در میان به مدت 20 روز تجویز می شود

دوره دیانابول و آنادرول

هشدار: این دوره فقط برای کاربران پیشرفته استروئید میباشد.
دیانابول و آنادرول دو تا از قوی ترین استروئیدهایی هستند که می توانید برای افزایش وزن مصرف کنید. هنگام استفاده از این دو استروئید قدرتمند، افزایش قدرت بسیار شگفت انگیز خواهد بود. آنادرول مانند دیانابول خوراکی است، بنابراین نیازی به تزریق نیست. بنابراین، عارضه جانبی این دوره چیست؟
عوارض جانبی این است که احساس مرگ را در شما ایجاد می کند. بنابراین، ما این دوره را از نقطه نظر سلامتی توصیه نمی کنیم، زیرا فشار روی کبد از حد معمول خارج می شود و فشار خون نیز احتمالاً به میزان بالایی می رسد.
اگر در سلامت کامل نیستید، از این دوره دوری کنید.
دوره دیانابول و آنادرول

دوره دیانابول و آنادرول

حمایت از کبد (حین دوره)

TUDCA – 500 میلی گرم در روز

کنترل فشار خون (حین دوره)

روغن ماهی 3 گرم در روز

کنترل استروژن (حین دوره)

نولوادکس 30 میلی گرم در روز

پاکسازی (بعد دوره استروئیدی)

کلوماید x 100 mg به مدت 30 روز
HCG – 2000 IU یک روز در میان به مدت 20 روز تجویز می شود

جهت خرید دیانابول کلیک کنید.

منبع: insidebodybuilding.com (ترجمه و بازنویسی شده توسط صدای کالا)
Summary
۵ ​دوره برتر دیانابول + دوره پاکسازی
Article Name
۵ ​دوره برتر دیانابول + دوره پاکسازی
Description
دوزهای دقیق، مدت زمان دوره، گزینه های ترکیبی و توصیه های پاکسازی برای دیانابول
Author
Publisher Name
صدای کالا
Publisher Logo
دیدگاه ها 4

  اکبر گلچین

  سلام من دوره اول تموم کردم
  دوره پاک سازی هم تموم شد
  دوره اولم وینسترول وپروپنیات
  بود
  الان میخوام دوره دینابول وتستسترون برم
  میشه راهنمایی بکنید

  sedayekala

  درود بر شما
  سوالتون خیلی کلی هست
  دینابول وتستسترون دو استرویید هستند که بیشتر برای حجیم سازی استفاده میشوند، اگر چربی بدن زیر 15 درصد هست این دوره مناسبه
  بالای 15 درصد باید به فکر کات بود.
  دوره ی تست و دیانابول حدود 10 هفته باید باشه تا جواب بده، اما این نکته مهم رو فراموش نکنید که از دیانابول بیشتر از 6 هفته استفاده نکنید ( بدلیل سمی شدن کبد) و 4 هفته آخر رو فقط تست تزریق میشه

  اکبر گلچین

  جهت سفارش راهنمایی بکنید

  sedayekala

  لطفا با پشتیبان در تماس باشید:
  09136515131 قنبریان
  میتونید از طریق تلگرام، واتساپ و تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.