۵ دوره برتر آنادرول

۵ دوره برتر آنادرول

این دوره‌ها به ترتیب، از ضعیف ترین تا قوی ترین نوشته شده اند.بنابراین به همین ترتیب نیز، عوارض جانبی شدیدتر خواهند شد.
چرخه هایی که در آخر لیست آمده‌اند، فقط برای مصرف کنندگان باتجربه استروئید است که قبلاً دوره‌های قدرتمندی را انجام داده اند.
همچنین، تمام این دوره‌ها نیازمند پاکسازی هستند.
این مطلب صرفا جهت ارتقا علم دارو در کشور عزیزمان تدوین شده و هیچ گونه‌ای توصیه‌های مبنی بر مصرف دارو نداریم.

دوره آنادرول تکی (فقط آنادرول)

این دوره مخصوص مبتدیان است و با دوز ملایم در نظر گرفته شده است.
اگر با دوز ۵۰ میلی گرم در روز، عوارض جانبی کاملاً قابل توجه بود، از افزایش دوز به ۷۵ میلی گرم در هفته ۴م خودداری کنید. (کل دوره را با ۵۰ میلی گرم در روز ادامه دهید). در طول اولین دوره آنادرول باید به شدت از دوزهای ۱۰۰ میلی گرم اجتناب کنید.

علیرغم اینکه دوز کمتری در طول این دوره تجویز میشود، به دلیل اینکه بدن قبلاً از آنادرول استفاده نکرده است، افزایش قابل توجهی در حجم عضلات و قدرت تجربه خواهید کرد.

یک مبتدی که این دوره را انجام میدهد احتمالاً تا ۱۳ کیلوگرم وزن اضافه می کند. البته به شرط تغذیه‌ و تمرین صحیح!

دوره آنادرول تکی (فقط آنادرول)

دوره آنادرول تکی (فقط آنادرول)

دوره آنادرول تکی (پیشرفته)

اگر قبلاً از آنادرول استفاده کرده‌اید و بدنتان با این ترکیب سازگار شده است، ممکن است بخواهید دوباره چرخه آنادرول را به صورت تکی اجرا کنید، اما با دوز بالاتر و مدت زمان طولانی تر (برای افزایش نتایج).

این دوره فقط برای کسانی است که از سلامت خوبی برخوردار هستند و قبل از انجام این دوره به طور منظم با پزشک خود معاینه می شوند.

اگر فردی در حال حاضر سلامت بدی داشته باشد و سپس این دوره را اجرا کند، وضعیت سلامت وی وخیم‌تر می شود.

دوره آنادرول تکی (پیشرفته)

دوره آنادرول تکی (پیشرفته)

دوره آنادرول و دکا دورابولین

دکا دورابولین یک استروئید تزریقی موثر است که ورزشکاران می توانند آن را با آنادرول استک کنند و هیپرتروفی و ​​قدرت عضلانی‌شان را افزایش دهند.

دکا مانند آنادرول برای کبد سمی نیست، بنابراین عوارض جانبی شدیدتر از اجرای آنادرول به صورت تکی نخواهد بود. با این حال، تستوسترون پس از چرخه بیشتر سرکوب می شود، بنابراین باید از یک دوره پاکسازی قدرتمند استفاده شود.

این دوزها، دوزهای نسبتاً متوسطی هستند، بنابراین، این دوره ممکن است پس از چند بار مصرف آنادرول به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد.
عارضه جانبی اصلی دکا دورابولین، کاهش میل جنسی و اختلال نعوظ است که معروف به “دکا دیک” است. دکا به دلیل اثر محرکی که بر سطح پرولاکتین دارد، می تواند این اثر را ایجاد کند.

برای مبارزه با این اثر و حفظ عملکرد جنسی مطلوب، مردان می توانند داروی داستینکس را مصرف کنند.
داستینکس دارویی است که پزشکان برای درمان موثر هیپرپرولاکتینمی استفاده میکنند.
هیپرپرولاکتینمی ، وضعیتی است که در آن، غده هیپوفیز بیش از حد پرولاکتین تولید می‌کند. داستینکس میل جنسی و کیفیت نعوظ را نسبتاً سریع افزایش میدهد.

دوره آنادرول و دکا دورابولین

دوره آنادرول و دکا دورابولین

دوره آنادرول و دکا (پیشرفته)

با این دوره Deca و Anadrol، کاربر از دوزهای بالاتر استفاده می کند. بنابراین، نتایج و شدت عوارض جانبی افزایش می یابد.

دوره آنادرول و دکا (پیشرفته)

دوره آنادرول و دکا (پیشرفته)

دوره آنادرول و تستوسترون

تستوسترون یکی دیگر از استروئیدهای حجیم کننده و قدرتمند است که در صورت استک شدن با آنادرول به طور قابل توجهی افزایش عضلات و قدرت را در پی دارد. این دوره، یکی از بهترین‌ها برای افزایش حجم عضلانی است.

گنجاندن تستوسترون هیچ فشار اضافی (قابل توجه) کبدی در پی نخواهد داشت.
به هر حال، بر خلاف مصرف آنادرول (به تنهایی)، سطح تستوسترون طبیعی پس از دوره بیشتر سرکوب می‌شود. علاوه بر این، خطر ابتلا به ژنیکوماستی (نوک سینه)، فشار خون بالا، آکنه و ریزش مو افزایش می یابد.

برای مبارزه با شروع ژنیکوماستی در طول یک سیکل، ممکن است یک SERM (مانند نولوادکس) برای کاهش سطح استروژن در بافت پستان استفاده شود.

داروهای ضد آروماتاز ​​در مبارزه با سطوح بالای استروژن در طول این دوره موثر نیستند، زیرا آنادرول (بر خلاف تستوسترون) آروماتاز نمی شود. در عوض، آنادرول مستقیماً گیرنده های استروژن را هدف قرار می دهد.

دوره آنادرول و تستوسترون

دوره آنادرول و تستوسترون

دوره آنادرول و وینسترول

این دوره می تواند به عنوان دوره حجیم یا کات استفاده شود.

وینسترول عضله بدون چربی را افزایش می دهد، در حالی که بدن کاربران را خشک می کند و چربی سوزی را افزایش می دهد.

در ابتدا یک دوره عجیب به نظر می رسد، زیرا:
وینسترول بدن را خشک می کند، در حالی که آنادرول اغلب باعث احتباس آب می شود.
با این حال، زمانی که آنادرول همراه با یک رژیم غذایی پرکالری (با مقدار زیادی سدیم) استفاده نمیشود، احتباس آب به حداقل میرسد. اگر کالری و سدیم کم باشد، ورزشکاران اغلب هیچ احتباس آب اضافی را گزارش نمی کنند.

بنابراین، اگر رژیم غذایی شما آنادرول را به گونه‌ای تنظیم کند که باعث احتباس مایعات نشود (کالری کم/ سدیم کم)، بدن می‌تواند نسبتاً خشک به نظر برسد. در حالی که حجم زیادی از عضله را بدست می‌آورید.تنها مشکل این دوره این است که برای بدن بسیار خشن خواهد بود.

وینسترول و آنادرول استروئیدهای خوراکی هستند که هر دوی آنها سمیت کبدی دارند.اینها همچنین از نظر سطح تستوسترون ترکیبات بسیار سرکوب کننده ای هستند و اثر مضری بر قلب خواهند داشت. (با افزایش LDL و کاهش HDL)

این احتمالاً یکی از بدترین دوره‌ها برای یک بدنساز در هنگام سنجش مزایا و معایب است. این به این دلیل است که وینسترول تفاوت زیادی در حجم ایجاد نخواهد کرد. با این حال عوارض جانبی آنادرول را تشدید می کند.

با این حال، این یک دوره رایج در میان بدنسازانی است که از خوراکی ها در مقابل تزریقی ها استفاده میکنند.

دوره آنادرول و وینسترول

دوره آنادرول و وینسترول

دوره آنادرول و دیانابول

در این دوره، دو تا از بهترین استروئیدهای حجم روی کره زمین در یک دوره ترکیب شده اند.
این دوره بیشترین افزایش وزن و حجم را در بین هر دو استروئید ایجاد می کند. این دوره ماهیچه‌های کاربران را تا حدی به پمپ خون بالا میرساند، که احتمالاً از انجام سوپرست در طول تمرینات خود می‌ترسند.

این احتمال وجود دارد که مصرف‌کنندگان پس از دوره، مقدار قابل توجهی از سایز و حجم خود را از دست بدهند.
با این حال، بیشتر این وزن، آب است.

این یکی از بدترین دوره‌ها برای کبد شما است، چون هر دوی این استروئیدها خوراکی هستند. بنابراین اگر کبد شما در وضعیت خوبی نیست، این دوره را انجام ندهید.

با این حال، تحقیقاتی وجود دارد که نشان می دهد اثرات آنادرول بر روی کبد به همان اندازه که جامعه بدنسازی میگوید، بد نیست.
علاوه بر این، کبد در مقایسه با سایر اندام‌ها می‌تواند آسیب ببیند و همچنان به راحتی بهبود یابد.
نکته کلیدی در مورد استروئیدها و کبد این است که دوره‌های طولانی را انجام ندهید و به اندازه کافی بین دوره‌ها فاصله بیندازید تا پس از دوره دوباره کبد بازسازی شود.

برای کسانی که علاقه مند به این دوره هستند، باید با TUDCA ( تاورورسودئوکسی کولیک اسید)، با دوزهای ۵۰۰ میلی گرم در روز، تا ۳ ماه، برای مهار آسیب کبدی استفاده کنند، البته در حال حاضر این مکمل در ایران به راحتی یافت نمیشود.

برای به حداقل رساندن افزایش شدید فشار خون، انجام تمرینات هوازی منظم به شدت توصیه می شود. فشار خون باید به طور منظم در طول این دوره کنترل شود، زیرا مقادیر زیادی احتباس آب و تغییر کلسترول اجتناب ناپذیر است.

دوره آنادرول و دیانابول

دوره آنادرول و دیانابول

Summary
۵ دوره برتر آنادرول
Article Name
۵ دوره برتر آنادرول
Description
از ضعیف ترین تا قوی ترین دوره های خوراکی و تزریقی با آنادرول
Author
Publisher Name
صدای کالا
Publisher Logo
دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید