دوره وینسترول و کلن بوترول، یک ترکیب خوب یا بد؟

دوره وینسترول و کلن بوترول، یک ترکیب خوب یا بد؟

وینسترول و کلن بوترول دو ترکیب کات و چربی سوزی هستند که برای ورزشکارانی که به دنبال کات شدن هستند بسیار محبوب اند.

تمام دنیای تناسب اندام می دانند که وینسترول و کلنبوترول برای سوزاندن چربی فوق العاده خوب عمل می کنند. اما تفاوت کلن و وینسترول چیست؟ آیا در یک دوره به خوبی با هم ترکیب میشوند؟

با توجه به اینکه وینسترول یک استروئید با میزان افزایش حجم کمتر نسبت به دیانابول یا… است، بسیاری از مردم بر این باورند که وقتی به تنهایی مصرف شود، بسیار موثر نیست. از طرف دیگر کلنبوترول را می توان به تنهایی مصرف کرد و تقریباً کاهش قابل توجه چربی را تضمین می کند. اکنون قصد دارم در مورد مزایا/خطرات هر دو کلنبوترول و وینسترول به صورت جداگانه بحث کنم تا بتوانید کمی بیشتر در مورد هر دوی این ترکیبات بیاموزید. سپس می‌خواهم به شما بگویم که وقتی این داروها را همزمان مصرف می‌کنید، چه اتفاقی می‌افتد؟

فواید کلنبوترول

همانطور که قبلا ذکر شد، کلنبوترول به چربی سوزی کمک می کند. این کار را از طریق فرآیند ترموژنز انجام می دهد، به این معنی که باعث می شود دمای مرکزی بدن افزایش یابد. این گرمای اضافه متابولیسم فرد را افزایش می دهد و باعث از دست دادن چربی می شود.بسیاری از ورزشکارانی که لاغر هستند، هنوز هم برای کاهش نواحی چربی سرسخت و افزایش قدرت عضلانی از مواد غذایی استفاده می کنند. Clen سطح اکسیژن را در بدن نیز افزایش می دهد و استقامت را افزایش می دهد (که می تواند برای کسانی که کاردیو انجام می دهند مفید باشد). توانایی ورزش سخت تر و طولانی تر به طور غیرمستقیم منجر به کاهش چربی بیشتر می شود.

کلنبوترول یک محرک است، بنابراین به کاربران افزایش آدرنالین می دهد که سطح انرژی را افزایش می دهد. این می‌تواند خلق و خوی شما را در طول مرحله‌ای که در غیر این صورت به دلیل کالری کم دچار کج خلقی یا تنبلی می‌شود، بالا نگه دارد.

سلب مسئولیت: محتوای موجود در صدای کالا و اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف سرگرمی و اطلاعاتی در نظر گرفته شده است و نه به طور ضمنی جایگزینی برای توصیه های پزشکی حرفه ای است.

قرص کلن بوترول بادی تک

خطرات کلنبوترول

با این حال، کلنبوترول دارای برخی خطرات و عوارض جانبی مرتبط با آن است. در برخی افراد می تواند باعث فشار خون بالا شود. بنابراین توصیه می شود فشار خون خود را در خانه کنترل کنید (از طریق کیتی که می توانید در اینترنت بخرید) یا به طور منظم با پزشک خود قرار ملاقات بگذارید. ضربان قلب شما نیز احتمالاً افزایش می‌یابد که می‌تواند منجر به اضطراب در افراد حساس شود. کلن همچنین در برخی موارد نادر منجر به هیپرتروفی قلب ، ضخیم شدن دیواره های قلب و کاهش جریان خون می شود. البته اکثر این عوارض پس از دوره کلن از بین میروند.

جهت خرید کلن بوترول اینجا کلیک کنید!

مزایای وینسترول

وینسترول یک استروئید است (برخلاف کلنبوترول) و به طور کلی برای دوره کات استفاده می شود، علیرغم داشتن برخی اثرات آنابولیک. یکی از ویژگی های اصلی که وینسترول را از سایر استروئیدها متمایز می کند این است که به استروژن تبدیل نمی شود که مزایای زیادی دارد.

اولاً خطر ابتلا به ژنیکوماستی (بزرگی نوک سینه های مردانه) را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد. همچنین باعث می شود بدن آب دفع کند و بدنی خشک و سخت ایجاد کند. وینسترول اغلب می‌تواند عروق بدن را افزایش دهد، ماهیچه‌ها را سفت کند و حجم عضلانی را تقویت کند. اگرچه مصرف کنندگان وینسترول عضله سازی می کنند، اما این افزایش حجم در مقایسه با مصرف استروئیدهای حجم مانند آنادرول یا دیانابول زیاد نیست.اما برتری وینسترول نسبت به استروئیدهای حجم این است که ماندگاری نتایج وینسترول بسیار بیشتر از آنهاست. استروئیدهای زیادی در دنیا نمی توانند همزمان عضله بسازند و چربی بسوزانند، اما وینسترول بیش از این توانایی دارد. با این حال،استانازول مانند هر استروئید دیگری، عوارض جانبی نیز دارد.

قرص وینسترول بالکان فارما (استانازول)

قرص وینسترول بالکان فارما (استانازول)

ریسک های وینسترول (عوارض جانبی)

در برخی افراد وینسترول برای مفاصل سخت است، زیرا آب را خارج می کند که به محافظت از مفاصل در طول تمرین با وزنه کمک می کند. این اغلب می تواند منجر به درد در طول چرخه شود. وینسترول همچنین سطح کلسترول LDL را افزایش می دهد زیرا تستوسترون را در طول یک چرخه افزایش می دهد . اگر مشکلی با کلسترول دارید از مصرف استروئیدها به طور کلی دوری کنید. وینسترول همچنین بر کبد تأثیر می گذارد، به خصوص به شکل قرص.

در دوره وینسترول سطح تستوسترون شما در نهایت سرکوب می شود، بنابراین اغلب با تستوسترون در طول دوره استفاده می شود تا سطح تستوسترون شما بالا بماند. اگر تصمیم دارید که تست را با وینسترول ترکیب نکنید، هنگامی که کاربر از دوره وینسترول خارج شود، تعادل هورمونی او پس از چند ماه به حالت عادی باز می گردد. تقویت‌کننده‌های تستسترون طبیعی می‌توانند این فرآیند را تسریع کنند، اگر در طول دوره ریکاوری استفاده شوند. وینسترول همچنین به عنوان یک استروئید سمی در نظر گرفته می شود، به این معنی که می تواند باعث فشار به کبد شود. بنابراین مصرف این AAS خطر نارسایی این ارگان را تا حدودی افزایش می دهد.

جهت خرید وینسترول اینجا کلیک کنید!

Summary
دوره وینسترول و کلن بوترول، یک ترکیب خوب یا بد؟
Article Name
دوره وینسترول و کلن بوترول، یک ترکیب خوب یا بد؟
Description
تفاوت کلن و وینسترول چیست؟ آیا در یک دوره به خوبی با هم ترکیب میشوند؟
Author
Publisher Name
صدای کالا
Publisher Logo
دیدگاه ها 1

یک دیدگاه در “دوره وینسترول و کلن بوترول، یک ترکیب خوب یا بد؟”

    دوره آنادرول، وینسترول، کلن بوترول و پروویرون (بدون تزریق) (فقط استروئید خوراکی) – صدای کالا

    […] دوره وینسترول و کلن بوترول، یک ترکیب خوب یا بد؟ […]