هندزفری هوآوی FreeBuds Pro – بهترین هندزفری بی‌سیم سال ۲۰۲۰

هندزفری هوآوی FreeBuds Pro

هندزفری هوآوی FreeBuds Pro را میشود به عنوان بهترین هندزفری‌های بی‌سیم در جهان در سال ۲۰۲۰ معرفی کرد. این ادعا توسط کارشناسان آلمانی نیز تایید شده است. هندزفری هوآوی Freebuds Pro موفق شده است رتبه ارزشمندترین هندزفری، در تمامی شاخص‌های آزمون طراحی شده را کسب کند.

هندزفری هوآوی FreeBuds Pro

هندزفری هوآوی FreeBuds Pro

هندزفری هوآوی مدل FreeBuds Pro موفق شد عنوان بهترین هندزفری بی‌سیم را در بین ۵۶ هدست تست شده توسط آزمایشگاهی تخصصی در آلمان (German Professional testing Organization Chip) به خود اختصاص بدهد؛ شایان ذکر است در این لیست قدرتمندترین محصولات پرجم‌دار اپل، سامسونگ، سونی و سایر برندها نیز حضور دارند، ولی در پایان هندزفری هوآوی موفق گشت جایگاه نخست را به خودش اختصاص بدهد.

کیفیت صدای عالی و بدون نویز هندزفری هوآوی FreeBuds Pro در کنار قابلیت‌هایی مثل قابلیت فعال حذف نویز نقش زیادی در کسب این موفقیت داشتند.

آزمایشگاه تخصصی آلمانی کیفیت صدای عالی و بی‌نقص، عمر باتری طولانی مدت و استفاده ساده و بی دردسر را به عنوان مزیت‌های این هندزفری‌ مطرح کرده.

صدای با کیفیت و قابلیت کاهش نویز صدا

هوآوی FreeBuds Pro صدایی گرم و واضح را ارائه میدهد. با این که شدت صدای Base هوآوی FreeBuds Pro برای ژانرهای مختلف قابل قبول است، اما با یکدیگر تفاوت دارند. در حالت کلی می‌توان کیفیت صدا را عالی توصیف کرد، اگرچه صدای Base کمتر می‌توانست شرایط بهتری را هم به وجود آورد.

هندزفری هوآوی FreeBuds Pro

هندزفری هوآوی FreeBuds Pro

عدم فشار روی گوش کاربر

یکی از ویژگی‌های قابل توجه هوآوی FreeBuds Pro را باید طراحی آن عنوان کرد که باعث میگردد هیچ نوع فشاری روی گوش احساس نشود. کلیه دستورهای مربوط به کنترل هدست برای توقف، عقب یا جلو زدن، افزایش یا کاهش حجم صدا با یک لمس ساده امکان‌پذیر است. در آزمایش‌های انجام شده برای بررسی عملکرد دستگاه، هیچ مشکلی مشاهده نشد. خارج کردن گوشی‌های هدست از باکس شارژ، نیازمند اندکی دقت است. هنگامی که گوشی‌ها داخل قاب شارژ قرار میگیرند، امکان دارد خارج کردن آن‌ها کمی سخت باشد، اما با کمی تمرین قابل حل میباشد.

همچنین این هدست مجهز به نسخه 5.2 بلوتوث است و همین نکته تاثیر بالایی در بهبود شرایط اتصال دارد.

هندزفری هوآوی FreeBuds Pro
هندزفری هوآوی FreeBuds Pro

قدرت و دوام باتری Huawei FreeBuds Pro

هوآوی FreeBuds Pro با شارژ کامل، حدود 8.5 ساعت دوام خواهد آورد. شما با کمک جعبه شارژ هندزفری بی‌سیم هوآوی، می‌توانید بیش از 38 ساعت موسیقی پخش نمایید.

توجه کنید که پس از گذشت 15 دقیقه از شارژ سریع، امکان استفاده از FreeBuds Pro تا 5.5 ساعت امکان‌پذیر خواهد شد. همچنین برای شارژ کامل هدست و جعبه شارژ، فقط به ۹۰ دقیقه زمان احتیاج دارد و این نشان از قدرت فناوری شارژ سریع دستگاه داشته؛ این‌چنین قدرت و سرعت شارژی برای هندزفری‌های بی‌سیم، کمتر به چشم می‌خورد. توجه داشته باشید که جعبه شارژ FreeBuds Pro توانایی دریافت شارژ وایرلس را دارد، اما نیازمند یک پد شارژ Qi باکیفیت خواهید بود.

هم اکنون امکان خرید یکی از بهترین هندزفری‌های دنیا یعنی هوآوی Freebus Pro در ایران و به صورت رسمی نیز فراهم شده است.

هندزفری هوآوی FreeBuds Pro

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید