سوپردرول یا متاسترون چیست؟ (مزایا، دوره و عوارض جانبی)

سوپردرول یا متاسترون چیست

سوپردرول (متاسترون) یکی از قوی ترین استروئیدهای آنابولیک است که باعث افزایش فوق العاده در قدرت عضلانی و هایپرتروفی (اندازه عضله) می شود. این ترکیبی است که واقعاً مطابق با نام دارو عمل میکند.
سوپردرول معادل خوراکی Trenbolone توصیف شده است که باعث تغییرات سریع در ترکیب بدن و افزایش عضلات “خشک” میگردد.
همچنین سوپردرول به استروژن تبدیل نمی شود و آن را به یک استروئید خوراکی عالی برای دوره حجم تبدیل می کند. بنابراین، تقریباً تمام وزن به دست آمده در سوپردرول پس از چرخه حفظ می شود، زیرا باعث افزایش احتباس آب خارج سلولی نمی شود.
سوپردرول (Superdrol) توسط کاربران استروئیدی پیشرفته استفاده می شود تا بدن خود را به سطح بعدی برسانند، در حالی که حداکثر حجم عضلانی را حفظ می کنند.
با این حال، سوپردرول یکی از سمی ترین استروئیدها است که باعث فشار بیش از حد به کبد و افزایش بی رویه فشار خون می شود.
سوپردرول به شدت برای کبد سمی است و تقریباً به طور قطع باعث ایجاد درجاتی از فشار خون در بدن کاربران می شود. بنابراین، مصرف کنندگان مبتدی استروئید باید به شدت از استفاده از این دارو خودداری کنند.

تجربه استروئید سوپردول برای اولین بار

مصرف کنندگان باتجربه استروئید که برای اولین بار از سوپردول استفاده می کنند، اغلب از توانایی آن در افزودن بافت عضلانی بدون چربی و ایجاد پیشرفت های هیولایی در قدرت شوکه می شوند.
احتمال آسیب توسط سوپردرول در مقایسه با سایر استروئیدهای آنابولیک آندروژنیک (AAS) زیاد است، زیرا سطح قدرت معمولاً در مدت زمان کوتاهی به شدت افزایش می یابد. بنابراین، حین دوره بدنسازان باید در مورد بلند کردن وزنه‌ها تا حد ممکن محتاط باشند، زیرا برخی از کاربران فتق های پاره شده را گزارش کرده اند که نیاز به جراحی فوری پزشکی دارند. (به علت افزایش فوق‌العاده قدرت در بدن)

دوره سوپردرول + دوز سوپردرول

سوپردرول به ندرت با استروئیدهای دیگر به صورت ترکیبی مصرف می شود که به دلیل اثرات نامطلوب شدید آن است.
بنابراین، یک چرخه Superdrol (به صورت تکی و بدون حضور سایر استروئیدها) اغلب توسط بدنسازانی که سعی در غلبه بر فلات ها دارند استفاده می شود.
توجه : ترکیب استروئیدها در کنار هم اغلب منجر به عوارض جانبی بارزتر می شود (به دلیل سطوح بالاتر تستوسترون اگزوژن در جریان خون)
  • هفته اول: 20 میلی گرم در روز
  • هفته دوم: 20 میلی گرم در روز
  • هفته سوم: 20 میلی گرم در روز
  • هفته چهارم: 20 میلی گرم در روز
Summary
Review Date
Reviewed Item
سوپردرول
Author Rating
51star1star1star1star1star
Product Name
سوپردرول
دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید