راهنمای جامع پاکسازی آنادرول (اکسی متولون)

راهنمای جامع پاکسازی آنادرول (اکسی متولون)

آنادرول قدرتمندترین استروئید به شکل قرص با ماده فعال اکسی متولون است. با وجود این واقعیت که این دارو در دهه شصت میلادی توسعه یافت، امروزه بسیاری از مردم آن را می شناسند. البته خود دوره آنادرول در مقایسه با سایر دوره های استروئیدی آنابولیک یکی از قوی ترین و موثرترین دوره های افزایش وزن است. این مدل داروها تقاضای زیادی ندارند زیرا بیشتر افراد مبتدی از آنها می ترسند و معتقدند که برای سلامتی خطرناک هستند. این استروئید اثرات مضر آشکاری دارد و خود را در سموم خاصی که بر کبد تأثیر می گذارد نشان می دهد. سرعت افزایش عوارض جانبی به میزان قابل توجهی به دوز روزانه بستگی دارد.

با این حال، شایان ذکر است که دوز متوسط ​​​​در طول دوره با آنادرول عوارض جانبی زیادی ایجاد نمی کند و در عمل عوارض جانبی قابل توجهی وجود ندارد. با این حال، همه ورزشکاران با سایر داروهای ضعیف تر، نتایج رضایت بخشی به دست نمی آورند. سپس زمانی فرا می رسد که ارزش انتخاب یک دوره واقعاً مؤثر را دارد تا پول و زمان خود را هدر ندهند. در بیشتر موارد، آنادرول توسط ورزشکارانی استفاده میشود که برای آنها ایجاد قدرت و ساخت عضلات قوی در مدت زمان کوتاه اهمیت دارد.

مزایای دوره آنادرول:

  • افزایش سریع بصری در حجم عضلات؛
  • افزایش قابل توجه سطح انرژی؛
  • فرآیندهای ریکاوری سریعتر؛
  • بهبود عملکرد مفاصل و رباط ها؛
  • افزایش تعداد گلبول های قرمز در خون، که باعث افزایش اثر پمپاژ خوب می شود؛
  • افزایش سطح اکسیژن در عضلات؛
عوارض و مزایای آنادرول در یک نگاه

عوارض و مزایای آنادرول در یک نگاه

نحوه گذراندن دوره آنادرول

این دارو دارای شاخص آنابولیک بسیار بالایی است – 320٪ سطح تستوسترون و فعالیت آندروژنی 45٪ است. طبق بسیاری از ادعاها، آنادرول به طور مستقیم به استروژن تبدیل نمیشود، اما در عمل این درست نیست و به صورت غیر مستقیم باعث تولید استروژن میگردد. بنابراین نباید با استروئیدهای تزریقی با اثرات مشابه ترکیب شود. این باعث احتباس مایعات و عوارض جانبی بیشتر می شود. یعنی عوارض استروژنی با این استروئید رخ میدهد و نیاز قطعی به پاکسازی دارد.

 

اگر در مورد دوره مناسب آنادرول با ترکیبی از داروهای استروئیدی اضافی تصمیم می گیرید، باید بدانید:

  • آنادرول + بولدنون (برای افزایش وزن)
  • آنادرول + وینسترول (به شما کمک می کند وزن بهتری داشته باشید)
  • آنادرول + ترنبولون (افزایش وزن و قدرت)

 

استروئیدهای انتخاب شده به درستی به شما کمک می کنند تا ماهیچه های با کیفیتی بسازید و از احتباس بیش از حد مایعات جلوگیری کنید. این بدون شک تأثیر مثبتی در حفظ نتایج بعدی خواهد داشت.

 

دوز مصرف آنادرول

دوره ارائه شده ۶ هفته طول می کشد و برای بدنسازان آماتور بسیار مناسب است. این مدت استفاده از استروئید متوسط ​​و تا حد امکان بی خطر است، استفاده طولانی مدت از دارو به سادگی منطقی نیست، در غیر این صورت خطر عوارض جانبی زیادی وجود دارد. به ورزشکاران مبتدی که برای اولین بار از این استروئید استفاده می کنند، توصیه می شود که یک دوره 4 هفته ای را دنبال کنند و از نزدیک نحوه واکنش بدن خود را تحت نظر داشته باشند. این داروی آنابولیک روزانه، برای کل دوره، روزی یک قرص ۵۰ میلی‌گرمی استفاده می شود. گاهی اوقات ورزشکاران با ۵۰ میلی گرم شروع می کنند و یک هفته بعد به ۱۰۰ میلی گرم می رسند.

در بیشتر موارد، قرص به دو دوز تقسیم می شود، نیمی در صبح و نیمی در عصر. ترجیحاً قبل از غذا آنادرول را مصرف کنید.

همانطور که گفته شد، ورزشکاران تازه کار روزانه ۵۰ میلی گرم آنادرول مصرف می کنند که معادل یک قرص در روز است. کاربران با تجربه می تواند ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلی گرم در روز نیز مصرف کنند.

اما دوز معمول روزانه ایمن نباید از ۱۰۰ میلی گرم تجاوز کند. (دو قرص) در روز.

 

نیمه عمر آنادرول + شیوه مصرف آنادرول:

نیمه عمر آنادرول (۱۳ تا ۱۶ ساعت) است برای همین است که این دارو باید حتما هر روز مصرف شود، البته توصیه صدای کالا این است که آنادرول را دو بار در روز (هر ۱۲ ساعت یکبار) مصرف کنید.

یعنی اگر نیاز به ۵۰ میلی‌گرم در روز دارید، ۲۵ میلی‌گرم در صبح و ۲۵ میلی گرم دیگر را ۱۲ ساعت بعد مصرف کنید.

 

دوره پاکسازی آنادرول ( Anadrol PCT )

دوره پاکسازی آنادرول مجموعه ای از مراحل طراحی شده برای بازیابی سریع تولید تستوسترون درون زا، پس از استفاده از استروئیدهای آنابولیک (AS)، برای بازگرداندن کاهش در توده عضلانی و قدرت پس از یک دوره استروئیدی و سایر عوارض جانبی است.

 

آیا پس از دوره استروئید، نتایج از بین میروند؟

از دست دادن مقداری از نتایج اجتناب ناپذیر است و کم و بیش به کاربر و فعالیت های کاربر بعد از دوره استروئید بستگی دارد، یعنی اینکه باید PCT را تکمیل کنید وگرنه نه تنها مقدار زیادی از نتایج را از دست میدهید، بلکه سطح تستوسترون خون شما برای مدت طولانی پایین می‌ماند که برای سلامتی بسیار خطرناک است.

انجام صحیح پاکسازی عوارض را کاهش می دهد و به حفظ بیشتر توده عضلانی کمک می کند.اما اگر مرتکب اشتباه شوید یا بدتر از آن، کاری انجام ندهید، بیشتر یا همه چیزهایی را که به دست آورده اید از دست خواهید داد.

دوره پاکسازی باید همیشه انجام شود، مهم نیست دوره شما چقدر خفیف یا ضعیف باشد.

 

آیا تریبولوس برای پاکسازی آنادرول کافی است؟

خیر، برای پاکسازی، برخی از ورزشکاران از تریبولوس کمک می گیرند، اما اثربخشی آن چندان ثابت نشده است. بهترین راه حل استفاده از قرص کلومیفن برای پاکسازی است، زیرا در واقع می تواند تمام اثرات منفی استفاده از استروئید را از بین ببرد. سعی کنید استروئیدهای آنابولیک را به درستی مصرف کنید تا از عوارض جانبی زیادی جلوگیری کنید.

 

دوز و مدت زمان پاکسازی با کلومیفن چقدر است؟

برای بازگرداندن تولید طبیعی تستوسترون در بدن، توصیه می شود که کلومیفن سیترات را ۲ تا ۳ هفته برای پاکسازی مصرف کنید.

هفته اول:

یک قرص در صبح، یک قرص در شب

هفته دوم:

1 قرص در صبح

هفته سوم:

1 قرص در صبح

CLOMIPHENE CITRATE

نقش کلومیفن (کلوماید)

پاکسازی آنادرول را از چه زمانی باید شروع کنیم؟

۲۰ تا ۲۴ پس از مصرف آخرین قرص آنادرول میتوانید دوره پاکسازی را شروع کنید.

 

آیا میتوان به جای کلومیفن (کلوماید) از نولوادکس (تاموکسیفن) برای پاکسازی آنادرول استفاده کرد؟

خیر، تاموکسیفن باید پس از یک دوره اکسی متولون اجتناب شود. این به این دلیل است که تاموکسیفن باعث ترشح پرولاکتین می شود.

 

آیا میتوان در حین دوره از نولوادکس (تاموکسیفن) استفاده کرد؟

هم بله ، هم خیر

اگر در حین دوره استروئید عوارضی مانند بزرگی سینه و یا سایر عوارض استروژنی را مشاهده کردید، میتوانید از این قرص استفاده کنید. ولی اگر عوارضی مشاهده نکردید، بهتر است که بعد از دوره استروئیدی فقط یک دوره پاکسازی را کامل کنید.

 

دوز مصرف نولوادکس (تاموکسیفن) در حین دوره آنادرول چقدر است؟

اگر طول دوره آنادرول شما ۴ هفته باشد، از روز ۲۰م دوره استروئید، میتوانید ۱ عدد قرص نولوادکس ۱۰ میلی‌گرمی به صورت یک بار در روز یا یک روز در میان مصرف کنید.

اگر طول دوره آنادرول شما ۶ هفته باشد، فقط در هفته چهارم دوره استروئید، میتوانید ۱ عدد قرص نولوادکس ۱۰ میلی‌گرمی، یک بار در روز مصرف کنید.

 

چند روز پس از دوره پاکسازی آنادرول، میتوانم دوره جدید استروئید را شروع کنم؟

بستگی به این دارد که دوره قبلی‌ چه مدت طول کشیده است. به طور معمول، یک ورزشکار باید حدود یک ماه را صرف دوره پاکسازی کند و سپس یک ماه را نیز بدون مصرف استرویید باشد. بعد از این دو ماه، ورزشکار میتواند دوباره دوره‌های استرویید خود را شروع کند.

خرید آنادرول

قرص آنادرول بادی تک (اکسی متالون)

قرص آنادرول بادی تک (اکسی متالون)

Summary
راهنمای جامع پاکسازی آنادرول (اکسی متولون)
Article Name
راهنمای جامع پاکسازی آنادرول (اکسی متولون)
Description
مزایای دوره آنادرول: نحوه گذراندن دوره آنادرول دوز مصرف آنادرول نیمه عمر آنادرول + شیوه مصرف آنادرول دوره پاکسازی آنادرول ( Anadrol PCT )
Author
Publisher Name
صدای کالا
Publisher Logo
دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید