انواع دوره پپتاید GHRP-6

پپتاید GHRP-6 بادی تک

نقش GHRP-6 در چربی سوزی و افزایش حجم عضلات

از آنجایی که GHRP-6 یک هورمون پپتیدی است که ترشح هورمون رشد از غده هیپوفیز را تقویت می کند، منطقی است که دوره های GHRP-6 به طور کلی برای دوره های کات و چربیسوزی مناسب باشد. متأسفانه، یک جنبه از GHRP-6 وجود دارد که تمایل دارد آن را به جای دوره های حجیم برای اکثر افراد مناسب تر کند. این جنبه توانایی GHRP-6 برای القای شدیدترین تحریک اشتها در کاربران است که هیچ چیز دیگری قابل مقایسه با آن نیست. هم از نظر بالینی و هم به صورت تجربی ثابت شده است که در اکثر کاربران، GHRP-6 تمایل دارد چیزی را تحریک کند که فقط می توان آن را به عنوان گرسنگی شدید توصیف کرد. بنابراین گفته می‌شود که دوره‌های GHRP-6 اغلب برای دوره‌های افزایش حجیم مناسب‌تر هستند. با توجه به آنچه گفته شد، دوره های GHRP-6 در واقع می توانند برای کاهش چربی تنظیم شوند، اما تنها در صورتی که فرد بتواند نظم و اراده کافی را برای مبارزه با میل به خوردن کالری زیاد به کار گیرد.

GHRP-6، از طریق توانایی خود در تقویت ترشح هورمون رشد، می تواند مقدار قابل توجهی از دست دادن چربی را در طول مراحل رژیم غذایی فراهم کند. با این حال، اکثر کاربران متوجه خواهند شد که GHRP-6 اغلب برای حجیم کردن عضلات مفید است و بسیاری از کاربران اغلب از طریق اثرات تحریک گرسنگی آن به تنهایی وزن قابل توجهی را اضافه می کنند. اثر آزادسازی هورمون رشد GHRP-6 در واقع از رشد عضلانی و افزایش قدرت و همچنین همراه با مازاد کالری که اغلب به راحتی با استفاده از GHRP-6 به دست می آید، حمایت بیشتری می کند . با این حال، باید بدانید که عامل تعیین‌کننده کلیدی در مورد اینکه آیا فرد در طول دوره‌های GHRP-6 چربی از دست می‌دهد یا عضله‌سازی می‌کند یا نه، عامل رژیم غذایی و تمرین است. GHRP-6 می تواند به راحتی مازاد کالری یا کسری کالری را تسهیل کند و نتایج را به راحتی در هر جهت منتقل کند.

انواع دوره‌های GHRP-6

به دلیل ماهیت ذاتی ترکیب و کاری که انجام می‌دهد، دوره‌های GHRP-6 را نمی‌توان به سه نوع کاربر معمولی از دوره‌ها تقسیم کرد (یعنی دوره‌های مبتدی، دوره‌های میانی، دوره‌های پیشرفته).

مانند تقریباً تمام عوامل ترشح کننده هورمون رشد، دوره های GHRP-6 را فقط می توان اساساً به سه نوع دوره زیر طبقه بندی کرد:

– دوره GHRP-6 برای رشد عضلات و کاهش چربی
– دوره GHRP-6 برای کاهش چربی
– دوره GHRP-6 برای ضد پیری و سلامت عمومی

درک این نکته مهم است که مانند تمام ترکیبات مبتنی بر هورمون رشد انسانی ، دوره ها در درازمدت هستند و باید طولانی مدت از این داروها استفاده شوند. هورمون رشد مصنوعی و همچنین ترشح‌کننده‌های هورمون رشد مانند GHRP-6 باید در دوره‌های حداقل ۴ تا ۶ ماهه یا بیشتر اجرا شوند تا اثرات قابل‌توجهی را تجربه کنند. دلیل آن این است که هورمون رشد انسان ذاتاً هورمونی است که اثرات ثابت و تجمعی بر بدن و ترکیب بدن از خود نشان می دهد. تغییرات و نتایج مختلف را می توان زودتر از سایر نتایج مشاهده کرد (مانند اثرات کاهش چربی، در عرض چند هفته) و اثرات دیگر بسیار دیرتر پدیدار میشوند (مانند اثرات رشد عضلانی و افزایش قدرت، در عرض چند ماه).

دوره های GHRP-6 به منظور رشد عضلانی و کاهش چربی:

نیاز به تجویز حداقل 100 میکروگرم GHRP-6 حداقل سه بار در روز به مدت 4 تا 6 ماه دارند.

اغلب اوقات توصیه می شود برای رشد عضلانی و کاهش چربی، دفعات تزریق را به بیش از 3 بار در روز افزایش دهید (به طور ایده آل 4 تا 5 تزریق در روز). چنین دوره‌های GHRP-6 پالس‌های ثابت هورمون رشد را تضمین می‌کند که تا حد امکان به تجویز هورمون رشد مصنوعی نزدیک باشد.

دوره های GHRP-6 کاهش چربی:

شامل تجویز 100 میکروگرم GHRP-6 دو تا سه بار در روز به مدت 4 تا 6 ماه است. مقدار کمی افزایش عضله و قدرت ممکن است در شرایط نادری تجربه شود، به شرطی که تغذیه و تمرین با این امر سازگار باشد.

دوره های ضد پیری و سلامت عمومی GHRP-6:

شامل 1 تا 2 تزریق روزانه 100 میکروگرم GHRP-6 در هر تزریق است . حداقل پروتکل تجویز GHRP-6 مانند این پروتکل باعث آزادسازی کلی بسیار کمتری از هورمون رشد از غده هیپوفیز می شود، اما به اندازه کافی برای اطمینان از مزایای مثبت سلامتی و رفاه، به ویژه در افراد مسن تر.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید